drukuj

zaskroniec zwyczajny

Zdjęcie 1 z 1
zaskroniec zwyczajny
zaskroniec zwyczajny

zdjęcie z internetu

autor: alexandra Zdjęcie pochodzi z: Zostawmy węża... w spokoju Zobacz wszystkie zdjęcia oznaczone tagiem: edukacja, wąż, alarm.
  • zaskroniec zwyczajny
mama 11 letniego chłopca i 5 letniej panny ,od 15 lat mężatka, kierowca , lat troszkę ponad 30 , od 3 lat piszę bloga , kocham książki , więcej »
alexandra
Autor:alexandragg: GG3187301

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
Magmag
Magmag czw., 2011-07-28 18:00

Człowiekowi zdenerwowanemu

Człowiekowi zdenerwowanemu żółte plamki przed oczami latają, to i z odróżnieniem zaskrońca może mieć kłopoty. Mieszczuch na pozamiejskim łonie natury rzadko bywający tym bardziej zobaczy węża we wszystkim, co pełza. Zwłaszcza, że co i rusz media informują o jakiejś spektakularnej wężowej ucieczce…
Dobrze, że go nie zatłukli, tylko Was wezwali. W końcu jesteście fachowcami.

A swoją drogą, miło jest znać osobę z Patrolu Obrony Zwierząt :)

........................................................................................................................................................................ Dla zdrowia dobrego, trzeba serca wesołego...czego i Wam życzę...Maria Gonta
alexandra
alexandra pt., 2011-07-29 23:01

pewnie ,że przestraszony

człowiek może miec kłopot z opisaniem węża ale zdaje mi się, w sumie to pewna jestem, ze tak podstawowe informacje jak to jak wygląda wąz którego można u nas spotkać bez żadnego kłopotu powinny być przekazywane w szkole. zaskrońca i żmije powinniśmy wszyscy umieć rozpoznać. do pierwszej interwencji też jechaliśmy ale tam jakiś nadgorliwiec przegonił węża łopatą. Człowiek przestraszony działa od razu siłą. a co do Patrolu - dziś dla odmiany pan zadzwonił ,że znalazł fretkę. Pytał czy się zaopiekujemy. Fretka okazała się młodą kuną domową absolutnie oswojoną i ogromnie przerażoną. poturbowaną mocno i smutną. no i mi również miło, że się znamy :)

alexandra------ http://www.sosbokserom.com.pl/