drukuj

...najdłuższa rzeka świata

Zdjęcie Previous 4 z 9 Następne
...najdłuższa rzeka świata autor: Magmag Zdjęcie pochodzi z: Przez Gorzów płynie najdłuższa rzeka świata Zobacz wszystkie zdjęcia oznaczone tagiem: najdłuższa rzeka świata, Kłodawka, gorzów
  • ...najdłuższa rzeka świata
  • ...najdłuższa rzeka świata
  • ...najdłuższa rzeka świata
  • ...najdłuższa rzeka świata
  • ...najdłuższa rzeka świata
  • ...najdłuższa rzeka świata
  • ...najdłuższa rzeka świata...tu wpada do Warty
  • ...najdłuższa rzeka świata połaczyła swe wody z Wartą
  • ...najdłuższa rzeka świata
Programowa optymistka. Genealog amator hołdujący norwidowskiej zasadzie "Żeby mierzyć drogę przyszłą, trzeba wiedzieć, skąd się więcej »
Magmag
Autor:Magmag

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
Lord
Lord czw., 2009-08-06 09:32

malowniczo ujęta historia

fajny artykuł w sam raz na lato

Robert Trębowicz * www.facebook.com/okiemlorda *
Gorzowiak
Gorzowiak czw., 2009-08-06 18:15

Nie tylko Pani Magmag.

@Bronislaw Mierzwa:

Nie tylko Pani Magmag. Wymienię bo codziennie mam Gazetkę Lubuską. Pani Meg kilkakrotnie i nie tylko w lubuskiej ale też w "Teraz Gorzów", Pana Bronka Mierzwy i widziałem Obserwatora tekst ze zdjęciem dziewczyn na moście. Drukują więc te najlepsze. Tak to wygląda Przemku i witamy studenta w Gorzowie, jak jest fajnie?:D I kupuj lubuską nie tylko czytaj ją na mm:D

------------------------------------------------ http://pl-pl.facebook.com/people/Igor-Jankowiak/100001468775117 Szukaj mnie na facebook.com i nie pisz, że jestem Meg!
marcelina
marcelina czw., 2009-08-06 18:38

Sorki ale Pani Krysiu jest

@gonia:

Sorki ale Pani Krysiu jest Pani ciutkę egzaltowana bez urazy

Marcelina
Magmag
Magmag pt., 2009-08-07 05:37

Nawet najskromniejszej

@Frank:

Nawet najskromniejszej mróweczce rosną czasami skrzydła Magdo :) Zamiast mruczeć można ćwierkać, ale to pierwsze jest znacznie cichsze i uspokaja :) Ja tylko ładuję akumulatory, bo niekiedy te - nazwijmy je "niewyważone"- opinie potrafią nieźle zaboleć. Miłego dnia zyczę.

........................................................................................................................................................................ Dla zdrowia dobrego, trzeba serca wesołego...czego i Wam życzę...Maria Gonta
Obserwator
Obserwator czw., 2009-08-06 09:36

Niby taka sobie zwykła Kłodawka

a jaki tekst i fotki można strzelić ! A pstrągi to oglądałem z mostku w Parku Róż w czasach gdy mniejszy byłem od barierki. Ciekawe czy te dzikie jeszcze pływają. Też lubisz łazić po dziurach :-)

Obserwator
Zojka
Zojka czw., 2009-08-06 10:40

Najdłuższa rzeka

świata?

Zosia
rodorek
rodorek czw., 2009-08-06 21:43

Marcelina. No może faktycznie

@Janina K:

Marcelina. No może faktycznie ciutkę przesadziłam ale naprawdę lubię teksty Magmag, a ten wyjątkowo przypadł mi do serca. Wyraziłam jedynie swoją opinę. Nie żywię urazy i serdecznie pozdrawiam.

Bronislaw Mierzwa
Bronislaw Mierzwa czw., 2009-08-06 10:53

Pięknie opisane

Faktycznie krótka rzeczka a jak długa historia Osobiście pamiętam z lat dziecięcych pozostałości po Wenecji a do Casablanki wpadałem na pyszne obiadki .Dancingi też tam były świetne.

Obserwator
Obserwator pt., 2009-08-07 09:08

Nawet najskromniejszej mróweczce rosną czasami skrzydła

@hanka61:

Dobre. Bardzo. Zapisane i zapamiętane.

Obserwator
Magda
Magda pt., 2009-08-07 16:52

Tą mróweczką mnie Pani

@hanka61:

Tą mróweczką mnie Pani rozbroiła:)) Przepraszam i GRATULUJE

Wiktor
Wiktor czw., 2009-08-06 11:01

Tytuł nie za bardzo się Pani

Tytuł nie za bardzo się Pani udał. Artykuł fajnie napisany.

Obserwator
Obserwator czw., 2009-08-06 11:32

Zrozumienie intencji Magmag w tym przypadku zależy

od wieku czytającego (nie wszyscy pamiętają). Kłodawka płynie w okolicy nieistniejących już obiektów miasta których nazwy zapożyczono od nazw miast w Afryce i Europie. Moim zdaniem fajny pomysł z tą przenośnią. Od "Wenecji" do "Casablanki". :-)

Obserwator
Magda
Magda czw., 2009-08-06 12:26

Zojka gorzowskiego świata.

@dżepetto:

Zojka gorzowskiego świata. Super tekst i 5

Forrest
Forrest czw., 2009-08-06 16:29

Od razu zaznaczam ze to nie

Od razu zaznaczam ze to nie pisze ja tylko moja żona Tak długo meczyła mnie że musi napisac ze ustapilem. No pisz kochanie.
Pani Magmag. Uwielbiam czytać Pani artykuły. Są fenomenalne. Cudnie opisują wydawałoby się zwykłe miejsca i to blisko – na wyciągnięcie dłoni. Bardzo zazdroszczę Pani wiedzy o otaczającym nas świecie, wiedzy nabytej widać doświadczeniem a nie internetowej. Jest Pani naj naj najlepsza. W Pani artykułach przewijają się różne wątki i historia i geografia i bilogia i kultura i duza dawka dobrego humoru. Jest Pani kobietą renesansu. Bardzo bym chciała Panią poznać.

Sęki są siłą drzewa
Janina K
Janina K czw., 2009-08-06 17:10

Artykul fajny tylko zmylił

Artykul fajny tylko zmylił mnie tytuł :) Dorze że mamy takie osoby jak Pani Marysia i Pani Meg. Tyle wiadomości i ciekawych tematów, że czasami trudno ogarnąć. Pozdrawiam Marysiu i gratuluję.

Janina
Meg
Meg czw., 2009-08-06 17:14

:)

:)

. ****Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie. Zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów i postawy bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:)***
Przemysław
Przemysław czw., 2009-08-06 17:58

To ja też ślę uśmiech :)

To ja też ślę uśmiech :)

Przemek
rodorek
rodorek czw., 2009-08-06 18:03

Dziękuję serdecznie Redakcji.

Dziękuję serdecznie Redakcji. Magmag pisze naprawdę wspaniałe teksty. Takie bardzo osobiste. Ale ale mój komentarz do tego artykułu. Naprawdę jest świetny. Masz wyjatkowo lekką rękę. Muszę się zgodzić z żoną foresta. Lepiej bym nie napisała. Pozdrawiam serdecznie.

Przemysław
Przemysław czw., 2009-08-06 18:06

Pytanie czysto techniczne

Pytanie czysto techniczne odbiegające od artykułu. Czy tylko teksty Pani Magmag są drukowane czy innych też. Przepraszam za pytanie ale jestem od wczoraj w Gorzowie i przyznam dziś gazety nie kupiłem. Jutro napewno kupię.

Przemek
rodorek
rodorek czw., 2009-08-06 18:11

Drukowane są wartościowe

Drukowane są wartościowe teksty. Gazeta drukuje różnych autorów i przytacza też ciekawe komentarze.

marcelina
marcelina pon., 2009-08-31 10:47

Atrykuł fajnie się czyta ma

Atrykuł fajnie się czyta ma szczyptę wiadomości z historii , odrobinę lekkości i ładne zdjęcia. Moja ocena 5.!

Marcelina
Anna Rimke
Anna Rimke czw., 2009-08-06 20:57

W "GL" mamy sporo tekstów z MM

Postanowiliśmy Państwa uprzedzać, że dany tekst będzie na łamach "GL". Ci, którzy czytają "GL" (tak jak Gorzowiak) wiedzą, że wiele tekstów i zdjęć różnych autorów było już zamieszczanych na łamach codziennej gazety. Piszemy o MM Gorzow również w "Głosie Gorzowa" i zamieszczamy felietony na łamach bezpłatnego tygodnika "Teraz Gorzów".

Anna Rimke
Przemysław
Przemysław czw., 2009-08-06 21:06

Dziękuje Pani za dokładne

Dziękuje Pani za dokładne wyjaśnienie. Jutro kupię gazetę ! I

Przemek
Frank
Frank czw., 2009-08-06 21:50

Super że będziecie informować

Super że będziecie informować . Fajny tekst Mario!

Pozdrawia Frank - wróciłem po ciężkiej operacji. Wszystko przeczytam i skomentuję.
Magmag
Magmag czw., 2009-08-06 22:02

:)

Pięknie Wszystkim dziękuję. Chyba nauczę się mruczeć jak Obserwator. :))

........................................................................................................................................................................ Dla zdrowia dobrego, trzeba serca wesołego...czego i Wam życzę...Maria Gonta
Magda
Magda czw., 2009-08-06 22:12

Skromnością to pani nie

Skromnością to pani nie grzeszy:)) Niie Pani jeyna będzie w gazecie więc po co się tak wzruszać? Och i ach i mruczeć.

Magda
Magda czw., 2009-08-06 22:13

ale 5 ma Pani ode mnie

ale 5 ma Pani ode mnie

gonia
gonia czw., 2009-08-06 22:39

Brawo!

Brawo!

gonia
Irena
Irena pt., 2009-08-07 12:06

Brawo!

Brawo!

Irena - pozdrawiam z Londynu wszystkich gorzowiakow!
Thomas
Thomas pt., 2009-08-07 14:02

To drukujecie? Przeciez to

To drukujecie? Przeciez to nie jest artukul? Tak wyglada polska prasa?

Pozdrawiam z NJ USA - Thomas - Tomasz R.
redakcja
redakcja pt., 2009-08-07 19:02

Tak, drukujemy

"GL" to dziennik lokalny, kierowany do lokalnych czytelników, opisujący w dużej mierze sprawy lokalnych czytelników i dlatego właśnie mamy też miejsce na publikacje naszych czytelników. Tak wygląda prasa lokalna albo wkrótce będzie wyglądała wszędzie, nie tylko w Polsce.

Thomas
Thomas pt., 2009-08-07 21:25

Rozumiem u nas wyglada to

Rozumiem u nas wyglada to inaczej.

Pozdrawiam z NJ USA - Thomas - Tomasz R.
Halszka
Halszka pon., 2009-08-10 09:42

Bajecznie napisane. Bardzo mi

Bajecznie napisane. Bardzo mi się podoba . Pozdrawiam!

edy
edy sob., 2010-11-06 10:21

Dopiero dziś (dzięki Goni)

Dopiero dziś (dzięki Goni) dotarłem do Twojego tekstu. Pięknie to napisałaś...Fantastyczny tekst, bliski mojemu sercu.

Czed
Czed pt., 2010-11-12 10:26

Najdłuższa rzeka?

Ukajali – rzeka w Peru, prawy dopływ Amazonki. Jej długość wynosi 1950 km O co kamam z Kłodawką? Jak to najdłuższa rzeka świata???? :P

-------------------------------------------------------------------------------------------------- "prawie wszystkie mądre tezy mają dla równowagi równie mądre antytezy" BAŚKO! PRZEGRAŁAŚ!
Artur K.
Artur K. pon., 2013-04-01 19:58

nie w kilometrach

@Czed:

Kłodawka to "najdłuższa" rzeka świata. Wpływa do miasta Gorzów Wlkp. a do tego przepływa w pobliżu Casablanki i Wenecji, gdzie orkiestry grały do końca.

QUWERTY
QUWERTY pon., 2013-04-01 22:54

Kłodawka to bardzo malownicza rzeka ( rzeczka )

Często tam spaceruję i robię fotki.
Wenecję jeszcze pamiętam - byłem w tej kawiarni.
Bardzo ładne zdjęcia.

Pozdrawiam Autorkę.

QUWERTY
QUWERTY pon., 2013-04-01 23:07

Poniżej zamieszczam zdjęcie

rzeki Kłodawki wykonane pod koniec marca 2013.

Pozdrawiam.