drukuj

Międzyszkolny Klub Kajakowy

Zdjęcie Previous 6 z 13 Następne
Międzyszkolny Klub Kajakowy

Nowo wybudowany obiekt sportowy powstał w miejscu, gdzie spalił się m.inn. kajak medalisty olimpijskiego Tomasza Kucharskiego.

autor: i_ela Zdjęcie pochodzi z: Obrazki z gorzowskiego Zamościa Zobacz wszystkie zdjęcia oznaczone tagiem: Gorzów Wlkp, dworzec, ulice, żużel, sport, Zamoście, kajakarstwo
  • Stacja PKP Gorzów wlkp Zamoście
  • Łąka nad Wartą
  • Podwórko przy ul. Towarowej
  • ul. Grobla
  • ul. Waryńskiego
  • Międzyszkolny Klub Kajakowy
  • Klub Kajakowy "Admira"
  • Kajakarze trenują
  • Stadion żużlowy "Stali"
  • ul. Grobla
  • ul. Grobla
  • Grodzki Dom Kultury, ul.Wał Okrężny
  • My tu sobie tylko piwkujemy
i_ela
Autor:i_ela

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
Justa
Justa pon., 2010-04-19 12:23

Brzydko i ładnie oraz macie

Brzydko i ładnie oraz macie maszkaronki:)))

Justa
JasioW
JasioW pon., 2010-04-19 14:26

Na zdjęciach dzielnica nie

Na zdjęciach dzielnica nie wygląda źle==oprócz zdjęcia dworca PKP ==to był dworzec czy stacja?

i_ela
i_ela pon., 2010-04-19 14:38

W rzeczywistości ...

@JasioW:

... jest ładnie. Ale przez ponad pół wieku dzielnica była zaniedbywana.
Na Zamościu najpierw była stacja (z kasami biletowymi i dyżurnym ruchu). Teraz nie ma po tym śladu. Jednak pociągi jadące w kierunku Zbąszynka zatrzymują się i można u konduktora zakupić bilet bez żadnej dopłaty.

i_ela
i_ela pon., 2010-04-19 14:47

Ani dworzec, ani stacja.

@i_ela:

Przepraszam, wprowadziłam Cię w błąd.Przed chwilą dowiedziałam się od znajomego kolejarza, że na trasie Gorzów Wlkp - Skwierzyna z wyjątkiem stacji Gorzów Zieleniec są same przystanki.

Kika
Kika pon., 2010-04-19 14:46

Fotki

Świetnie że pani zaznaczyła że są pani i żeby nie szukać w necie:)) Ładnie tam jest.Dworca nie pamiętam. Nigdy na nim nie wysiadałam ani nie wsiadałam. Wygląda koszmarnie.

Meg
Meg pon., 2010-04-19 19:04

...pokazywać i

...pokazywać i przypominać...Pani i_ela bardzo dobry pomysł na fotoreportaż, ocalmy naszą dzielnicę od zapomnienia...!

. ****Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie. Zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów i postawy bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:)***
Gorzowiak
Gorzowiak pon., 2010-04-19 21:10

I jest kawałek ulicy gdzie

I jest kawałek ulicy gdzie mieszkałem z babcią :D

------------------------------------------------ http://pl-pl.facebook.com/people/Igor-Jankowiak/100001468775117 Szukaj mnie na facebook.com i nie pisz, że jestem Meg!
Bronislaw Mierzwa
Bronislaw Mierzwa pon., 2010-04-19 22:04

Zdjęcia pokazują te miejsca

Zdjęcia pokazują te miejsca jakie są. Jedne ładne inne nie, ale takie jest każde miasto. Trochę ładne i trochę brzydkie.