drukuj

Mariusz Ambrożuk - wirtuoz akordeonu podczas recitalu w WiMBP

Zdjęcie Previous 7 z 15 Następne
Kategorie: Tagi:
Mariusz Ambrożuk - wirtuoz akordeonu podczas recitalu w WiMBP autor: Magmag Zdjęcie pochodzi z: Czy szlak kulturalny nie mógłby odbywać się częściej niż raz w roku? Zobacz wszystkie zdjęcia oznaczone tagiem: noicny szlak kulturalny
  • Koncert na dwa świerszcze
  • Mała galeria BWA
  • Świat wokół Bieguna Północnego
  • Galeria Bezbronna
  • Galeria Bezbronna - akcja zbierania funduszy na pomink Furmana
  • WiMBP- dwa pokolenia sztuki gorzowskiej
  • Mariusz Ambrożuk - wirtuoz akordeonu podczas recitalu w WiMBP
  • WiMBP - wernisaż "Dwa pokolenia gorzowskiej sztuki"
  • muzeum miejskie - wernisaż Kakemono
  • muzeum miejskie - fragment wystawy "Kakemono"
  • Koncert na dwa świerszcze na dziedzińcu teatru
  • Koncert na dwa świerszcze na dziedzińcu teatru
  • Koncert na dwa świerszcze na dziedzińcu teatru
  • Koncert na dwa świerszcze na dziedzińcu teatru
  • Koncert na dwa świerszcze na dziedzińcu teatru
Programowa optymistka. Genealog amator hołdujący norwidowskiej zasadzie "Żeby mierzyć drogę przyszłą, trzeba wiedzieć, skąd się więcej »
Magmag
Autor:Magmag

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
Oles
Oles ndz., 2011-06-05 13:51

Recenzja

Recenzja cacy.,););)

Pozdrawiam serdecznie Magmag :),:),:)

---Widzisz w moim poście błąd ortograficzny? Zgłoś naruszenie regulaminu redaktorowi dyżurnemu ----
Stta
Stta ndz., 2011-06-05 14:07

Bardzo dużo wydarzeń,a noc

Bardzo dużo wydarzeń,a noc krótka.

Do red. możecie zamkąć okienko ocen.

Pozdrawiam Stasia
Klarka
Klarka ndz., 2011-06-05 15:13

Jakoś nie zapamiętałam, że na

Jakoś nie zapamiętałam, że na placu obok teatru jest stawek i fontanna. Jak napisał Roman, i ja mam wrażenie , że Gorzów jest miastem idealnie spełniającym warunki , by mieszkańcy mogli uczestniczyć we wszystkich imprezach. Nie tak jak w historycznym Kraku czy też zabałaganionej stolicy . Ale jak widać , i w G. nadążyć nie można , imprez za dużo:) Super relacja. Pozdrawiam

Klarka
Klarka ndz., 2011-06-05 15:16

Ja też błagam Redakcję o

Ja też błagam Redakcję o zlikwidowanie kółek z ocenami. Z tego nic nie wynika. Nie wiadomo ,czy Ludzie oceniają temat, jakość artykułu, czy nie lubią lub lubią autora. A autorów to może dołować - taka niewiedza, bez możliwości dyskusji . Ja sama tak to odbieram

Roman
Roman ndz., 2011-06-05 15:57

"Kolejne wystawy – aż osiem i to jednocześnie "

Juz nieraz wspominalem ze Miasto nie koordynuje imprez - nie chodzi o narzucanie terminów - ale o informacje co kiedy sie ma dziać - i organizator we własnymn interesie powinien sie orientowac co robia inni!
Co robi Biuro Promocji Miasta? To chyba m. in. ich rola?

jaceksen
jaceksen ndz., 2011-06-05 23:21

Romanie

@Roman:

te 8 wystaw jednocześnie jest w 1 miejscu - w Bibliotece Miejskiej, tylko obok siebie. Tym razem nie ma powodu do narzekania.

duch_landsberga
duch_landsberga ndz., 2011-06-05 16:39

jak dla mnie wystarczająco skoordynowany

a co ma biuro promocji do Nocnego Szlaku?a niby jak i po co do tego stopnia koordynować,żeby niby wszędzie zdążyć - na wernisaże,koncerty spektakle itd między 18:00-23:00 - toż to nie rajd z OS-ami, można wybrać, można trafić w w wybranych porach,co niektórzy traktują to jako obowiązek pokazania się w towarzystwie, nie rozumiem tego pędu na otwarcie, jakby w godzinę po otwarciu sztuka traciła blask.
http://www.dnigorzowa.pl/nocny-szlak-kulturalny-2011

duch_landsberga
Roman
Roman ndz., 2011-06-05 18:18

"co ma biuro promocji do Nocnego Szlaku"

@duch_landsberga:

Nic... mi chodziło o różne imprezy - o informacje gdzie i co się ma dziac - i organizator mógłby zapytać co sie bedzie działo w terminie jego imprezy - miałby szanse na zmiany terminu.
A tak w ogóle... co mnie to obchodzi? Wychodze przed orkiestre...
Bawcie sie jak uwazacie...

Esttera
Esttera ndz., 2011-06-05 17:23

Zdążyłam tam gdzie sobie

Zdążyłam tam gdzie sobie zaplanowałam i dla mnie koordynacja była spoko.

Monika P. http://pl-pl.facebook.com/people/Monika-Anna-Piotrowska/100002599040975
bytek
bytek ndz., 2011-06-05 18:31

No, proszę...

Powoli podążamy w dobrym kierunku. W stronę "Nocy Gorzowa"?
Może to i jest dobry, świeży pomysł? Trzymam kciuki!

Anula
Anula ndz., 2011-06-05 18:52

Noc Gorzowa to bardzo dobry

Noc Gorzowa to bardzo dobry pomysł. W innych miastach są np. Noce Muzeów. Jestem jak najbardziej ZA.

i_ela
i_ela ndz., 2011-06-05 18:54

A gdyby tak "Nocny Szlak Kulturalny"...

...powtórzyć w Noc Świętojańską? Połączyć z puszczaniem wianków na Warcie?
Toż to nasze, polskie święto zakochanych, a nie Walentynki z importu.
Magmag! Bardzo ciekawa relacja, poparta zapisem zdjęciowym. Z przyjemnością przeczytałam i pooglądałam.
Dodam jeszcze, że Galerię Bezbronną można jeszcze zwiedzać przez prawie tydzień (nie pamiętam, czy do soboty, czy niedzieli - może ktoś zechce uzupełnić mój wpis). Galeria "Pod Kopułą" też dostępna jest dłużej, niż przez jedną noc. Podobnie z Małą Galerią GTF, czy wystawami w BWA.
Nadmieniam, że w GDK na ul. Wał Okrężny jest wystawa prac Jerzego Griga p.n. "Dotyk koloru".
Pozdrawiam serdecznie.

kamel3d
kamel3d ndz., 2011-06-05 20:41

Galeria Bezbronna

@i_ela:

pozostanie czynna do soboty, kiedy to będzie tzw. ściąganie prac zakończone finisażem. Trzeba powiedzieć, że "Galeria..." ma WZIĘCIE: w sobotę odkryłem brak dwóch moich prac i kilku par okularków do oglądania, wiem też, że to nie jedyne straty... Zobaczymy, jak będzie do końca. Póki co - serdecznie zapraszam do zwiedzenia Bezbronnej, całości rzecz jasna.

>>kamel3d zobacz na www.kamel3d.eu - trójwymiarowy Gorzów i inne miejsca<<
AnnaMaria
AnnaMaria ndz., 2011-06-05 19:09

Dziekuje za skrot Nocnego

Dziekuje za skrot Nocnego Szlaku. Nie bylam.
Pozdrawiam z U.S.A :)))))))))))))))))O!

body
body pon., 2011-06-06 13:21

Występ Mariusza Ambrożuk i In-Grid w Sopocie.

http://www.youtube.com/watch?v=LTU2RgM6RAk
.
Występ w WiMBP i w ogrodzie przed Teatrem był popisem mistrzowskim. :))

krzyśku
krzyśku śr., 2011-06-08 21:46

Byłem, byłem...

...i przyznaje że to ciekawy projekt. Dodam że po raz pierwszy uczestniczyłem w NSK. Wcześniej jakoś się tak nie złożyło :)
Też się zastanawiałem czy tego typu imprezy nie mogłyby się odbywać częściej. Obserwując amatorów nocnego "zwiedzania" widać że zapotrzebowanie jest, i to całkiem nie małe.

Pozdrawiam.
krzyśku (+piuska:))
(,,,,,,,,,,) kg przecinków do wstawienie w odpowiednie miejsce :DDD

mail do krzyśku kliknij TU