drukuj

Co jedzą bociany?

Zdjęcie Previous 4 z 10 Następne
Co jedzą bociany?

fot. edy

autor: edy Zdjęcie pochodzi z: Moje wojaże (3) Kłopot Zobacz wszystkie zdjęcia oznaczone tagiem: bociany, fotografia, zdjęcia, kłopot
  • Bociania wioska
  • Kłopot to ulubione miejsce bocianów
  • Muzeum Bociana Białego
  • Co jedzą bociany?
  • Z zainteresowaniem obserwują ludzi
  • Codzienna toaleta :)
  • Rozmowa z partnerką :)
  • Wspólne "klekotanie"
  • W tym roku przyleciały trochę później
  • Kle-kle-kle
kontakt: więcej »
edy
Autor:edy

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
Esttera
Esttera pon., 2011-04-18 12:08

Fajne bociany-:) Muszę

Fajne bociany-:) Muszę pojechać tam koniecznie!

Monika P. http://pl-pl.facebook.com/people/Monika-Anna-Piotrowska/100002599040975
Kadek
Kadek pon., 2011-04-18 14:00

Szkoda, że pan nie pokazał

Szkoda, że pan nie pokazał mostu. Uważam, że nadal jest architektonicznie ciekawy.

Pozdrawiam - Jacek

Kadek
Kadek pon., 2011-04-18 14:01

W Bieganowie jest cmentarz

@Kadek:

W Bieganowie jest cmentarz sowiecki??? Pierwsze słyszę

Meg
Meg pon., 2011-04-18 14:28

...chodziło o Białków...

@Kadek:

...chodziło o Białków...

. ****Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie. Zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów i postawy bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:)***
Meg
Meg pon., 2011-04-18 14:29

Frag. mostu z jednej strony, przepraszam, że nie jest ....

@Kadek:

...cały, musiałam wyciąć siebie ;)

http://img198.imageshack.us/i/p4174147.jpg/

Z drugiej zaś strony fot. nie posiadam...

. ****Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie. Zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów i postawy bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:)***
Kadek
Kadek pon., 2011-04-18 17:18

Białków to słyszałem -:) Most

@Meg:

Białków to słyszałem -:) Most ciekawy nieprawdaż?

Gorzowiak
Gorzowiak pon., 2011-04-18 17:57

"musiałam wyciąć siebie ;)" A

@Meg:

"musiałam wyciąć siebie ;)"

A dlaczegoż Meg?

------------------------------------------------ http://pl-pl.facebook.com/people/Igor-Jankowiak/100001468775117 Szukaj mnie na facebook.com i nie pisz, że jestem Meg!
Meg
Meg pon., 2011-04-18 15:55

... jeszcze ad. mostu. Swego

... jeszcze ad. mostu. Swego czasu był plan, aby most odbudować i udostępnić go dla rowerzystów i pieszych, ale...brak funduszy uniemożliwił jego realizację, szkoda:(

. ****Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie. Zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów i postawy bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:)***
Kadek
Kadek pon., 2011-04-18 17:20

Odbudowa to kasa, kasa, kasa

@Meg:

Odbudowa to kasa, kasa, kasa a kto ją da? Nie wiem czy UE nie byłaby zainteresowana. To zabytek przy okazji położony w "Bocianowie" Wydaje mi się, że władze Kłopotu i gminy słabo się starają albo w ogóle

Zojka
Zojka pon., 2011-04-18 16:37

Fajnie byłoby tam pojechać

Fajnie byłoby tam pojechać gdy będą młode bocianki.

Pozdrawiam cieplutko

Zosia
Stta
Stta pon., 2011-04-18 17:49

Czy to stamtąd można

Czy to stamtąd można podglądac bociany przez kamerkę internetową?

Pozdrawiam Stasia
Gorzowiak
Gorzowiak pon., 2011-04-18 17:56

Świetne bociany.

Świetne bociany.

------------------------------------------------ http://pl-pl.facebook.com/people/Igor-Jankowiak/100001468775117 Szukaj mnie na facebook.com i nie pisz, że jestem Meg!
Grażka
Grażka pon., 2011-04-18 18:20

Ja też tam nie byłam w

Ja też tam nie byłam w Kłopocie, ale słyszałam o wiosce bocianów. Śliczne zdjęcia.

--Pozdrawiam --
B_Sacharczuk
B_Sacharczuk wt., 2011-04-19 07:33

Musimy wygrać w Lotto, żeby

Musimy wygrać w Lotto, żeby móc włóczyć się z aparatami bez ograniczeń czasowych i finansowych :)

Bogusław Sacharczuk Współpracownik "Gazety Lubuskiej" i "Newspix"
Elena
Elena wt., 2011-04-19 08:01

Piękne ptaki i wiecie , że co

Piękne ptaki i wiecie , że co 4 bocian na świecie pochodzi z Polski?

Elena
Ula1973
Ula1973 wt., 2011-04-19 12:50

Bociany

Jechałam wczoraj do Czechowa. Zaobserwowałam, że w tym roku jest mniej zamieszkałych gniazd bocianich. Czy wie ktoś dlaczego?* Wesołego Alleluja

Ula
Turkus
Turkus wt., 2011-04-19 18:58

Zapachnialo Polaka

Cudne ptaki!

Anna i Robert z Berlina - pozdrawiamy !