drukuj

Car Piotr I Wielki, Fot. Wikipedia

Zdjęcie 1 z 1
Car Piotr I Wielki, Fot. Wikipedia
Car Piotr I Wielki, Fot. Wikipedia

Powyższe zdjęcie jest własnością publiczną, ponieważ prawa autorskie do niego wygasły.

autor: Meg Zdjęcie pochodzi z: Car Piotr I Wielki przyjechał do Landsberga i zostawił długi Zobacz wszystkie zdjęcia oznaczone tagiem: Landsberg, wizyty, car Piotr I
  • Car Piotr I Wielki, Fot. Wikipedia
Nieaktywna od 30.07.2011; KONTAKT: m.kaczanowska@gazeta.pl
Meg
Autor:Meg

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
Przemysław
Przemysław pon., 2009-12-07 20:27

Super ! Zapomniana historia

Super ! Zapomniana historia

Przemek
Kowal
Kowal pon., 2009-12-07 20:31

Bardzo ciekawy tekst. Jednak

Bardzo ciekawy tekst. Jednak Rosjanie od wieków słowni nie byli -;)

Meg
Meg pon., 2009-12-07 20:40

...w przeciwieństwie do króla

...w przeciwieństwie do króla Augusta , który nie dość, że płacił to jeszcze z nawiązką...:)

. ****Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie. Zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów i postawy bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:)***
Wiktor
Wiktor pon., 2009-12-07 21:34

Znowu coś ciekawego Pani

Znowu coś ciekawego Pani wygrzebała. Przy okazji zapytam co znaczy to zdanie w opisie pod zdjęciem- "Powyższe zdjęcie jest własnością publiczną, ponieważ prawa autorskie do niego wygasły"?

Meg
Meg pon., 2009-12-07 21:55

Odp. To znaczy, że z

Odp. To znaczy, że z podaniem źródła można fotografię rozpowszechniać. Takie prawo stosuje się w Stanach Zjednoczonych, Australii, Unii Europejskiej ,bo tu istnieje przepis, mówiący, że prawo autorskie wygasa w 70 lat po śmierci autora zdjęcia. Dlatego przed publikacją należy sprawdzić czy zdjęcie jest objęte prawem autorskim czy nie...

. ****Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie. Zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów i postawy bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:)***
Łuka
Łuka wt., 2009-12-08 08:03

Jakie to

Jakie to ciekawe.....zastanawiam się Pani Meg, czy jest Pani profesjonalnym historykiem. Czy to tylko zamiłowanie , pasja i oczywiście wielki sentyment do Gorzowa ?.....pozdrawiam serdecznie

Łuka
Meg
Meg wt., 2009-12-08 08:27

Pasja szukania i wyszukiwania

Pasja szukania i wyszukiwania ...:) Historia naszego grodu jest bardzo ciekawa...i dlatego z pomocą wielu wycinków prasowych i książek staram się Państwa zarazić tą pasją a także króciutko opisać, co ciekawsze jego dzieje...

. ****Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie. Zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów i postawy bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:)***
edy
edy wt., 2009-12-08 09:43

Ciekawi mnie co jeszcze

Ciekawi mnie co jeszcze skrywa historia naszego miasta.Dzięki Tobie Meg, dowiadujemy się po raz pierwszy o wielu historycznych wątkach naszego grodu.To bardzo ciekawe zdarzenie o którym zapewne wie tylko garstka ludzi.Co do Rosjan to przypomniał mi się kawał o tym, że gdy Polacy żądali zwrotu Lwowa i Kijowa odpowiedziano im : lwów to możecie sobie nałapać a kijów dostać...

Meg
Meg wt., 2009-12-08 17:15

...skrywa wiele ciekawostek,

@edy:

...skrywa wiele ciekawostek, zaspokoję na pewno Twoją ciekawość niebawem..:)

. ****Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie. Zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów i postawy bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:)***
marcelina
marcelina wt., 2009-12-08 13:55

Bardzo ciekawy temat.

Bardzo ciekawy temat.

Marcelina
Irena
Irena wt., 2009-12-08 14:52

Bardzo ciekawy tekst . Car

Bardzo ciekawy tekst . Car porzadzil sobie i odjechal. W koncu to byl CAR-;)

Irena - pozdrawiam z Londynu wszystkich gorzowiakow!
Jacek
Jacek wt., 2009-12-08 21:08

Ciekawa historia. Dziekuje

Ciekawa historia. Dziekuje Pani Meg za ciekawostke. Pozdrawiam z serca

Magmag