drukuj

Zapraszamy wszystkich pasjonatów sportów walki do udziału w zajęciach KS Pretorian Gorzów Wlkp.

Plakat sekcji

Fot. pretoriangorzow

KS Pretorian prowadzi zajęcia z Brazylijskiego Jiu Jitsu (BJJ), Mixed Martial Arts (MMA), Muay Thai (MT).

Klub Sportowy Pretorian Gorzów Wlkp. rozpoczął działalność w lutym 2002 r. Początkowo jako nieformalna grupa wspólnie trenujących sporty walki. Od 2005 r. niektórzy członkowie grupy rozpoczęli starty w zawodach sportowych. Ciągle zwiększające się zainteresowanie udziałem w rywalizacji sportowej wśród trenujących wymusiło konieczność zmiany statusu grupy. W lipcu 2007 r. w Urzędzie Miasta zarejestrowano KS Pretorian Gorzów Wlkp. W ciągu prawie 10 lat działalności przez grupę, a nastepnie Klub, przewinęło się wielu zawodników. Niektórzy pojawili się tylko kilka razy, inni są w klubie od początku do dziś.

KS Pretorian prowadzi zajęcia z Brazylijskiego Jiu Jitsu (BJJ), Mixed Martial Arts (MMA), Muay Thai (MT). Treningi odbywają się w czterech grupach ćwiczebnych:

  • Grupa PRO - zaawansowani zawodnicy trenujący cztery razy w tygodniu oraz startujący w zawodach MMA, BJJ, Submission Fighting oraz Grappling
  • Grupa początkująca BJJ - treningi 2x w tygodniu
  • Grupa początkująca MT - treningi 2x w tygodniu
  • Grupa zaawansowana MT - treningi 2x w tygodniu

KS Pretorian jest jedynym Klubem sportów walki w Gorzowie, w którym aktywnie ćwiczą zawodnicy w każdym wieku. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest ukończone 15 lat, górnej granicy wiekowej nie ma. Najstarszy zawodnik ma 47 lat i jest obecny na każdym treningu.

Zajęcia w Klubie prowadzą trzej trenerzy. Wszyscy swoją przygodę ze sportami walki rozpoczęli w sekcji Judo AZS AWF Gorzów Wlkp. i wraz z upływem lat doskonalili swoje umiejętności oraz poznawali inne sztuki i sporty walki.

  • Lubomir Grochocki - Główny trener, mgr WF, trener II Kl. Zapasów, instruktor samoobrony
  • Maciej Grochocki - trener BJJ i MMA, mgr WF, instruktor samoobrony
  • Paweł Kryś - trener MT i MMA, mgr WF, instruktor samoobrony

Klub posiada własną matę o wymiarach 10x8 metrów oraz tarcze i worki ćwiczebne. Treningi odbywają się na małej sali I LO przy ulicy Puszkina.

Zapraszamy do odwiedzania naszej witryny internetowej www.ks-pretorian.com, szczególnie Galerii oraz działu Wydarzenia.
 
 

Zdjęcia

  • Plakat sekcji

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
ali_gator
ali_gator wt., 2011-08-30 11:51

HEY do boju Pretorianie -

HEY do boju Pretorianie - Falubaz po mordzie dostanie!