drukuj

MZK ma swój hymn

Kategorie: Tagi:
MZK ma swój hymn

Fot. malwina

Nowo powstały hymn jest jednym z elementów kampanii reklamowej, która ma poprawić wizerunek MZK.

Nagranie piosenki w profesjonalnym studio muzycznym kosztowało 500zł (raptem koszt 238 biletów). Do znanej wszystkim melodii „Hej sokoły” słowa napisał pracownik MZK, Marek Świst. W najbliższym czasie firma ogłosi konkurs (w trybie zamówień publicznych), który wyłoni nauczyciela emisji głosu. Zajęcia dla kierowców odbywać się będą na przystankach końcowych - w przerwie między kursami.

 

Prócz znanej melodii, piosenka ma niezmiernie oryginalny tekst propagujący nieprzemijające wartości, takie jak zdrowy styl życia - „zostaw auto gdzieś pod blokiem”, czy też poprawne stosunki sąsiedzkie - „chodź sąsiadko na przystanek” .Odnajdziemy w nim również szczegółowy rozkład jazdy -”nasz autobus wnet przyjedzie” i „gdyż nasz tramwaj już za chwilę”. Piosenka wskazuje niezorientowanym dokładną trasę przejazdu - „przecież tramwaj masz pod blokiem” oraz aktualne ceny paliwa - „litr benzynki wciąż gna w górę”.

 

MZK zamierza przeprowadzić na szeroką skalę akcję promującą hymn. Będziemy mogli go posłuchać między innymi na giełdzie samochodowej, festynach i wszelkich imprezach lokalnych.

 

Większość stałych pozycji emitowanych w telewizji posiada własną czołówkę muzyczną, tak zwany znak rozpoznawczy. Teraz mamy i my. Może właśnie ten hymn stanie się marką Gorzowa?

Zdjęcia

  • MZK ma swój hymn
e-mail malwinawierzbicka1 @wp.pl
malwina
Autor:malwina

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
Rafal Melonek
Rafal Melonek sob., 2009-08-15 23:20

Malwina

Świetny artykuł.Wreszcie gorzowskie MZK ma hymn.A czy będzie płyta z hymnem?To by była również reklama.5 za artykuł.Pozdrawiam.

Zojka
Zojka sob., 2009-08-15 23:23

:) intersujące. Naprawdę

:) intersujące. Naprawdę intersujące.

Zosia
Roman Łaniewski
Roman Łaniewski sob., 2009-08-15 23:42

adwokat?

":) intersujące. Naprawdę intersujące" a to twoj lajtmotiv?

Roman
Roman ndz., 2009-08-16 12:59

Kombinacje

@Bronislaw Mierzwa:

Dlaczego zniknęły moje wpisy pod nickiem "Roman Łaniewski" a zostały wpisy jako "lamus"? Czy moje zadanie przeprosin było powodem do dyskryminacji?

rodorek
rodorek sob., 2009-08-15 23:51

Lubię taki humor. Fajnie i

Lubię taki humor. Fajnie i lekko się czyta. Pozdrawiam serdecznie i daję 5 za pomysł.

Magmag
Magmag ndz., 2009-08-16 09:00

Malwino

bardzo lubię Twoje teksty. Wnoszą tu powiew świeżości. 5

........................................................................................................................................................................ Dla zdrowia dobrego, trzeba serca wesołego...czego i Wam życzę...Maria Gonta
Lord
Lord ndz., 2009-08-16 09:51

obiektywnie zauważam iż MZK ostatnio stara się i doceniam to

"+" za pomysł z autobusami klimatyzowanymi (szkoda tylko że tak mało, liczę na następne) "-" za gorzowskie tramwaje (ale dajmy im czas na "poprawę") Co do piosenki to, jak mówili Rzymianie "o gustach nie dyskutuje się".. Jeśli napisana "z sercem i pasją" to doceniam, choć mnie osobiście słowa nie przypadły do gustu ;)

www.facebook.com/okiemlorda
Bronislaw Mierzwa
Bronislaw Mierzwa ndz., 2009-08-16 14:00

Pani Malwino

Kolejny Pani artykuł,który bardzo przypadł mi do gustu. Pani spojrzenie na otaczająca nas rzeczywistość wnosi wiele dobrego poczucia humoru. Mam nadzieję,że uda mi się Panią poznać na którymś z kolejnych kolegiów MMkowiczów . Wiem,że mógłbym przy Pani pomysłowości wiele projektów zrealizować Artykuł super ,mam nadzieję,że prezentacja hymnu odbędzie się uroczyście na terenie zajezdni Poydrawiam

malwina
malwina ndz., 2009-08-16 14:19

Wszystkim Państwu dziękuję za

Wszystkim Państwu dziękuję za przychylne komentarze. Jest mi naprawdę miło, że ktoś wogóle to czyta.

Wszystkiego dobrego:-)) Malwina Wierzbicka
aaagaaatka
aaagaaatka ndz., 2009-08-16 15:55

Artykuł bardzo dobry;) a hymn

Artykuł bardzo dobry;)
a hymn już miałam okazję wysłuchać i tu pochwała dla mzk.!;)

Pozdrawiam Agata Zawadzka
Magda
Magda ndz., 2009-08-16 18:32

Malwina dziękuję za artykuł.

Malwina dziękuję za artykuł. Zadko jeżdżę i nie wiedzaiłam że MZK ma hymn. aaagaatka jak brzmi?

Roman
Roman ndz., 2009-08-16 19:21

Miejski Zespół Koncertowy

"Zajęcia dla kierowców odbywać się będą na przystankach końcowych..." a Bolek Malicki z Orkiestra Dętą będzie jeździł w przyczepce i akompaniował? :)

wenusjanka
wenusjanka ndz., 2009-08-16 19:21

świetny artykuł z dozą

świetny artykuł z dozą poczucia humoru oczywiście 5:)

pozdrawiam
Bronislaw Mierzwa
Bronislaw Mierzwa ndz., 2009-08-16 22:30

Odsłuchałem i powiem

Tak trzymać każdy sposób dobry a piosenka jak piosenka słyszałem w życiu gorsze. Co do tekstu nawet fajnie się słucha.

Halszka
Halszka pon., 2009-08-17 12:11

Nie Roman Łaniewski a Cezary

Nie Roman Łaniewski a Cezary Łaniewski dlaczego pan kłamie? lamus, Cezary Łaniewski oraz Roman - po co Panu tyle ników?

wieczyslaw124
wieczyslaw124 ndz., 2009-11-15 08:09

ładny hymn

Szkoda,że nic nie ma o podwyżce biletów.Ostatnio dyrektor produkuje się w mediach n/t konieczności podwyżki biletów.Znów włażą do mej skromnej kieszeni.Więcej gospodarności w firmie p.dyrektorku i spółka!!!!!

Wiesław S